Jako to bydzie po ślōnsku? Czy inkszy musi być inakszy? Fojerman / 16 stycznia, 2026 dowiedz się więcej
Jako to bydzie po ślōnsku? Ściepnyć, ściepać, abo ściepować Fojerman / 12 stycznia, 2026 dowiedz się więcej